جعبه جادویی آیزنهاور – چطور مهم ترین کارهایتان را در روز انجام دهید و وقت اضافه هم داشته باشید

 

تنها حکومت ما بر خودمان بهترین نحو حکومت بر ماست...

این جمله مشهور ژنرال آمریکایی دوایت آیزنهاور، کسی که ایران را مهم ترین و استراتژیک ترین کشور دنیا میدانست و بعدا به سمت 34مین رئیس جمهور ایلات متحده آمریکا رسید.  آیزنهاور به عنوان رئیس جمهوری با بالاترین رتبه عملکرد در طول دوران ریاست جمهوری اش، در طول کل تاریخ آمریکا شناخته شد.

او نه فقط برای چند هفته یا چند ماه بهره وری فوق العاده ای داشت، بلکه برای دهه ها بیش از یک انسان عادی کار کرده و نتایج و دستآوردهای جالب توجهی بدست آورده.  آیزنهاور قبل از رسیدن به سمت ریاست جمهوری، یک ژنرال 5 ستاره ارتش آمریکا در طول جنگ جهانی دوم بود و مسئولیت چندین حمله و ضدحمله علیه متحدین در آفریقای شمالی، فرانسه و آلمان را بر عهده داشت. 

علاوه بر درخشش آیزنهاور در میدان نبرد، او یک دانشجوی ممتاز از بین دانشجویان دانشگاه کلمبیا بود که به عنوان ریاست ارتش ناتو انتخاب شد و البته در کنار آن یک نقاش چیره دست و بازیکن گلف ماهری هم بود. 

راز والتر برای ساختن اراده پولادین (نتیجه 60 سال تحقیق به شما کمک میکند یکبار برای همیشه اراده پولادین بسازید)

قدرت اراده ی پولادین بعضی افراد که در بدترین شرایط، موفقیت های عظیم بدست می آورند چیست؟ چطور این افراد حتی بعد از بارها شکست پی در پی ناامید نمی شوند و خواسته شان را بدست می آورند؟ چطور هر در بسته ای را یا باز میکنند یا دری جدید می سازند؟ جواب این سوالها را میتوانید در “تست مارشمالو : قدرت اراده و خویشتنداری” بیابید، تحقیقی که توسط  Walter Mischel پیشگام روانشناس نوین به مدت 60 سال انجام شد.

نمایشگاه بین المللی مشهد+ بایدها و نبایدها

در این مکتوب قصد دارم تجربیات خودم از حضور در نمایشگاه بین المللی مشهد به منظور فروش نرم افزار رو به همراه هزینه هایی که برام داشت رو براتون بنویسم.

ماه رمضان سال 93 برای گروه کاری ما قدری متفاوت بود. در این سال ما با محصول «غذایاب» در نمایشگاه موادغذایی ماه رمضان شرکت کردیم.

من همیشه اعتقاد دارم که برای موفق بودن در فروش می بایست یک سری تجربیات پایه داشته باشید که این تجربیات با دستفروشی به دست میاد. برای همین همیشه دنبال این بودم که یک بار «دستفروشی» رو تجربه کنم. اگر دقت کرده باشید هنگامی که به مغازه ای پا میذارید که پسربچه ای به عنوان فروشنده داره فعالیت میکنه، به وضوح میشه کسب تجربه فروشندگی رو در حرکات و جملات اون پسربچه مشاهده کرد.

چه می کنه این امید و اراده

اینجا بلوار فرودگاه مشهده. دیروز تاخیر هواپیمای مشهد-تهران باعث شد که سیدعلی کاظمی 3 ساعت بیشتر مهمون مشهد باشه و همین باعث شد که با هم به پیاده روی و صحبت توی بلوار فرودگاه بپردازیم که چشممون به این گیاه کوچولو افتاد.

واقعا جای تحسین داره که گیاه به این کوچکی با اراده و امید تونسته از توی آسفالت به این قطوری بیرون بیاد

بهش تبریک میگم.